Kim jesteśmy i jak działamy?

Wspólny projekt bratnich dusz

Jesteśmy zespołem ponad 30 specjalistów z różnych branż. Nasze działania połączyliśmy już lata temu, kiedy spotykaliśmy się na drogach rozwoju naszych karier połączonych w dużej mierze z rozwojem osobistym. I tak właśnie łącząc siły i nasze doświadczenie zrodził się pomysł realizacji wspólnych projektów wspierających biznes i ludzi działających w jego obszarze. Branża stoczniowa i czarterowa, hotelarstwo i szeroko pojęta turystyka, różnorodna sprzedaż oraz usługi doradcze i marketingowe. Biznesmeni, trenerzy, coachowie, ale również informatycy, programiści, graficy, copywriterzy, psychologowie i numerolodzy działamy w składzie, którego potrzebuje dana firma. Połączyło nas holistyczne podejście do biznesu, w tym również do marketingu. Nasze narzędzia pracy oraz dedykowane firmom materiały szkoleniowe powstały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, zarządzaniu firmami  oraz wiedzy, którą zdobyliśmy.

Co nas wyróżnia i jak działamy?

I

Wielu trenerów

Szereg specjalistów połączyło wiedzę z różnych dziedzin, aby pomóc Ci w rozwoju biznesu. Posiadamy zatem nie tylko teoretyczny, ale przede wszystkim praktyczny ogląd sytuacji umożliwiający nam wspieranie firm na różnorodnych płaszczyznach.

Holistyczne podejście do biznesu

W dzisiejszym świecie dużych zmian i niepewności jutra, biznes prowadzony w sposób sztampowy łatwo może pozostać w tyle. Z tego względu w naszych programach szkoleniowych wykorzystujemy holistyczne podejście już na etapie analizy potrzeb. Z pewnością wielu z Was brało udział w nudnych i niewiele wnoszących szkoleniach. My również i to doświadczenie pokazało nam, jak niezbędne jest przekazywanie wiedzy w sposób ciekawy, skupiając się na tym co ważne i wykorzystując do tego dedykowane firmom narzędzia pracy z grupami.

Badanie potrzeb szkoleniowych

Decydując się na wsparcie danej firmy, przyjeżdżamy do jej siedziby, rozmawiamy z osobami zarządzającymi zespołem oraz w razie potrzeby z częścią pracowników. Wielokrotnie przekonaliśmy się o tym, że efektywne działanie jest wynikiem dogłębnej analizy potrzeb oraz całościowego oglądu modelu zarządzania.

Autorskie metody pracy z grupami

Stworzyliśmy szereg materiałów wynikających z potrzeb grup, z którymi dotychczas współpracowaliśmy. Narzędzia szkoleniowe oparliśmy o najnowsze metody pracy, w zdecydowanej mierze stawiając na formę warsztatową przy ich stosowaniu.

W zależności od tematyki szkolenia stosujemy różnorodne testy oraz formy pracy w grupach, które stanowią bazę do rozwiązania danego problemu. Określamy typy osobowości, integrujemy zespół, podnosimy kwalifikacje sprzedażowe oraz w oparciu o wykorzystanie psychologii, socjologii i fizyki kwantowej pomagamy usunąć wewnętrzne blokady oraz zrozumieć zmienność zdarzeń. Pracujemy z człowiekiem jako indywidualną jednostką posiadającą swoje emocje i oczekiwania. Czy jest to możliwe w grupie? Tak, przekonaj się o tym, korzystając z naszych usług.

Doradztwo po szkoleniu

Nie zostawiamy firm po odbytym szkoleniu, czy zrealizowanym projekcie - wspieramy je. Szkolenia biznesowe często towarzyszą dużym zmianom w organizacji, jednocześnie przyczyniając się do rozwoju firm. Również doradztwo jest tego idealnym przykładem. Potrzeba wsparcia po zakończeniu projektu jest zatem niezmiernie istotna, gdyż każda zmiana u części pracowników rodzi opór. My pomagamy ją wdrożyć, tak aby szkolenie firmowe i nasze doradztwo było nie tylko efektowne, ale przede wszystkim efektywne.