Sprzedaż mieszkań na Mazurach

Zainwestuj, wynajmij lub zamieszkaj w stolicy żeglarstwa

Kupno mieszkania daje wiele możliwości. Jak często słyszałeś, że warto inwestować w nieruchomości? W naszej ofercie znajdziesz te, które są nie tylko atrakcyjne inwestycyjnie i doskonale sprawdzą się jako okazja pod wynajem, ale również jako miejsce do wypoczynku, pracy zdalnej, czy życia w otoczeniu jezior i lasów. Potrzebujesz opieki nad mieszkaniem? Zapytaj nas o szczegóły współpracy. 

Giżycko - żeglarska stolica Polski

Miasto turystyczne

Urokliwe miasteczko turystyczne położone nad Jeziorem Niegocin. To tutaj w otoczeniu malowniczych krajobrazów, mazurska turystyka zyskuje nowe znaczenie. Liczne atrakcje turystyczne, czyste powietrze oraz bliskość jezior i lasów są jednymi z wielu atutów tego miejsca. Twierdza Boyen, Zamek Krzyżacki, wzgórze św. Brunona z punktem widokowym, czy most obrotowy to miejsca, które z pewnością warto zobaczyć.

Wielkie Jeziora Mazurskie

Połączenie ze szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich umożliwia odkrycie Krainy Zielonych Płuc Polski nie tylko od strony lądu, ale również wody. To niezwykłe doświadczenie wybierane chętnie przez turystów. Giżycko jest idealnym miejscem do wypoczynku i inwestycji w nieruchomości, których ze względu na zainteresowanie kupujących na Mazurach jest już coraz mniej. 

Wyjątkowy klimat Mazur

To region Polski, w którym znajdują się liczne tawerny i porty jachtowe. To właśnie w tych miejscach przy muzyce szant i dźwiękach gitary można doświadczyć żeglarskiego klimatu. Bogata oferta turystyczna, niepowtarzalność krajobrazu oraz liczne atrakcje, sprawiają iż Giżycko jest jedną z najsłynniejszych mazurskich miejscowości, wybieranych zarówno przez turystów, jak i inwestorów. 

Mieszkanie w Giżycku (ul. Konarskiego)

Lokal mieszkalny w kameralnym budynku blisko jeziora, plaży i centrum. Zlokalizowany na pierwszym piętrze. Składa się z trzech pokoi, korytarza, kuchni i łazienki. Trzyrodzinna klatka schodowa. Powierzchnia użytkowa 47,90m2 oraz pomieszczenia przynależne piwnica 4,30 m2 i część wspólna strychu. Nieruchomość znajduje się w strefie śródmiejskiej. Stolarka okienna PCV. Lokal wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową i c.o. 

Cena: 349 000 zł brutto
Nieruchomość sprzedawana jest na fakturę ze stawką zw.

Atuty mieszkania:
  • Blisko jeziora i plaży
  • Okolica centrum
  • Pierwsze piętro
  • Kameralny obiekt
  • 3 pokoje przy ok. 48m2
  • Mieszkanie po remoncie